SLOVENSKO-PRAVDA : Zostanú iba otroci


Veľa ľudí, sa dnes čuduje… Prečo je svet taký krivý…? A život nie je spravodlivý…

Pokiaľ zločinci sú pri moci – ľuďom nieto pomoci – budú, iba otroci.

Desiatky tisíc ľudí v exekúciách, tisícky bezdomovcov, dôchodcovia a ich žobrácke dôchodky. Zdravotníctvo, školstvo, poľnohospodárstvo, ekonomika, všetko v rukách zahraničných nadnárodných korporácií.

Pripadá vám to normálne?

Dnes sa Slovensko háda : lebo Harabin, Kotleba, Čaputová, Fico, Bašternák.

To, že Kotleba „pochoval“ aspoň nejakú nádej na zmenu, je myslím dnes viac ako jasné. Čudujem sa, že po voľbách do VÚC sa nepoučil a rozdelil značnú časť proslovenských voličov. Čo je za tým v skutočnosti, prečo sa napriek tomu, že dopredu vedel, že na prezidenta ešte nedorástol, že má takmer nulovú šancu, aby uspel a napriek tomu bezhlavo „bojoval“ je aj pre niektorých jeho voličov záhada. Dnes je zbytočné už nad tým polemizovať, už je to za nami a treba ísť ďalej, ale nesmieme zabúdať.

Kto stvoril Kočnerov, Bašternákov, Pórov, Móricov, Flašíkov…. nebol to Fico, Mečiar, Dzurinda, Hrušovský…

Bol to Slovenský národ, ktorí im to beztrestne umožnil.

Nechápem potom, prečo ste nervózni, nespokojní, veď vy ich tam posielate. Politici sa nevolia sami, volia ich občania.

Slovenský volič je dnes už úplne zmätený. Jedného zlodeja, privatizéra, strieda ešte väčší. Taká kauza, onaká kauza, ten „ukradol“ toľko, onen toľko. Dnes je to denne v NR ako sa navzájom obviňujú. No musíme si uvedomiť, že tí dnešní, sú len úspešnými žiakmi a pokračovateľmi tých, ktorí to začali. Slovenskí národ veľmi rýchlo a rád zabúda.

V NR SR sa objavujú úplne nevoliteľné figúrky, ktoré sa tam „nejakým“ záhadným spôsobom vždy dostanú. V miekotvorných médiách potom dostávajú obrovský priestor, kde prezentujú tie „svoje“ jediné správne myšlienky. Taký ŠtB-ák Budaj, Osuský, Šebej, Dostál, Beblavý a spol. Ich „materské“ strany majú tak 0,0 nič %, napriek tomu sedia v NR SR. Kto ich tam dostal? Bol to Slovenský národ.  Ten národ, ktorý sa opäť nechal zmanipulovať PR agentúrami, mienkotvornými médiami a opäť si nevšimol, že tieto protislovenské živly sa tam dostávajú cez rôzne súkromné spoločnosti ako OĹaNO, SaS a pod. 

No otrokov z nás neurobil ani Mečiar, Dzurinda, Fico…., otrokmi sme sa stali v roku 1989, kedy sme naivne naleteli tretiemu sektoru, mainstremu, rôznym nadáciám, obrovskej mediálnej zahraničnej propagande.

Musím uznať, že sa im to v Československu poradilo bravúrne.

Nič netušiaci národ „štrgal“ po námestiach, radovali sme sa ako dobehneme Švajčiarsko, dosť bolo komunizmu, konečne sloboda a pritom, už niekedy v roku 1984- 1986 Soros rozhodol, že figúrka, deviant, opilec, vydierateľná bábka, akou bezpochyby Havel bol, bude neskorší prezident Československa a neskôr, keď naplnia svoje plány a rozdelia sebestačnú a prosperujúcu krajinu, prezidentom Čiech. Nikto Havla dovtedy nepoznal, nič vám to nepripomína? Vždy, v správnom čase sa objavujú herci ako úžerník a podvodník Kiska, Čaputová, Šimečka ml, ale aj Šefčovič a celá tá treťosektorová banda. Po Havlovom totálnom vyrabovaní a rozkradnutí oboch krajín všetci tvrdili, že to sa už nezopakuje, že vo voľbách budú opatrnejší. Áno, boli, postupne sme sa prepracovali až takému odpadu ako je Kiska….

Európa v podaní liberálnych elít

Nikdy sa nepoučíme, vždy sadneme na lep, už roky tej istej propagande, tomu istému zlu, ktoré mení len figúrky na šachovnici, tak ako to tomu Sorosovskému impériu vyhovuje.

Že majú v zálohe viacero vyškolených bábok a hercov dnes už je dúfam každému jasné. Kým sa Slovensko viac a viac rozpadá a trieštia sa národné sily, oni veľmi tvrdo a dlhodobo pracujú na systematickej výchove ďalších „kádrov“, ktoré potom len v správnom čase dosadia tam, kde potrebujú. Na svete je len jediný, tak usilovný národ – Židovský, to na nich nijako neútočím, skôr naopak, závidím im, ako sa dokážu vo svoj prospech zjednotiť po celom svete, my sa nedokážeme na malom Slovensku…..Na Slovensku vznikajú nové politické strany s obrovským reklamným marketingom a míňajú milióny eur na svoju propagáciu, teda plniť budú úlohy, na aké vznikli a tie určite nebudú v prospech Slovenska.  

Voľby do NR SR budú v roku 2020, dovtedy slovenský národ, tak ako tomu vždy doteraz bolo, zabudne na to, kto ho oklamal a opäť bude slobodne voliť, potom opäť nadávať, ale to už sa možno slobodne dať nebude. Môžeme potom po krčmách a rodinách šomrať a otáčať sa, aby nás niekto nepočul a neudal.

Až tak ďaleko sme sa dostali.

Ján Donbaský, Donbas

Reklamy