SLOVENSKO-PRAVDA : Drž hubu a nepýtaj sa


Voľby do EU sa nezadržateľne blížia. EU voľby prinesú zmenu pre budúcnosť Európy. Vy, mienkotvorné médiá, tretí sektor, kaviarenský povaľači a pod. hovoríte, že to bude katastrofa.

Súhlasím, bude to katastrofa vašich osobných záujmov a biznisov. Slováci, Česi, Taliani, Poliaci, Maďari, Francúzi… už nechceme byť bábkami Bruselu.

Začnem jednoduchou, zrozumiteľnou otázkou.

Je podľa Vás, režim na Ukrajine antiseministický a fašistický?

Táto otázka bola dňa 26.2.2019 zaslaná : Monika Todová, zastavme korupciu, SME, Aliancia Fair Play, Adam Valček, Zuzana Čaputová, Martin Daňo, Štefan Harabín, Štefan Hríb, Ondrej Dostál, Marián Kotleba, Béla Bugár, Igor Matovič, Miroslav Beblavý, Pavla Holcová a Ján Budaj. 

Ako jediný zareagoval český „denníkN“ a tím Pavly Holcovej, známej investigatívnej novinárky, ktorá uviedla, že FICO, telefonoval s mafiánom Vadalom, len zabudla, zrejme pri jej pracovnej vyťaženosti uviesť, že to bol taliansky politik Roberto Fico z Neapola, nie Robo z Topoľčian…

„Dobrý den, děkujeme za vaši zprávu. Naše organizace se specializuje na sledování mezinárodního finančního a organizovaného zločinu. Nepokrýváme geopolitická témata a ani konkrétně mezinárodně-politickou situací Ukrajiny se nezabýváme. Nebudeme proto k této věci poskytovat žádné stanovisko.

Veronika Divišová, fundraiserka

Za tým investigace.cz zdraví Veronika Divišová

Veronika Divišová  – pracovala pre Bristskú ambasádu v Prahe, v  Medzinárodnej organizácii pre migráciu – IOM v Iráne, pre nadáciu Človek v ohrození, no najlepšie nakoniec – Sourcefabric

Keďže Peter Nôta, pred celým Slovenskom uviedol, že Pavla Holcová, je spolupracovníčka Arpáda Soltésza, čo Arpád verejne potvrdil, znamená to, že aj Veronika Divišová, je ich spolupracovníčka.

Ak všetci mienkotvorci, tretí sektor, DenníkN a pod. tvrdia, že sú nezávislí, ale hlavne nikým zo zahraničia, už vôbec nie Sorosom financovaní, poďme si veľmi narýchlo a v krátkosti rozviesť Sourcefabric.

Sourcefabric

Cez osoby ako Martin Lokšík, Vladan Šir, Monika Landmanová, Milan Jahodář a samozrejme ďalších „ spolupracovníkov“ sa dostávame k The National Endowment for Democracy ( NED ) Washington, D.C., United States.

Že NED, nie nejaká treťotriedna organizácia, ale skutočne vysoko profesionálna, medzinárodná a špičkovo vybavená agentúra niet pochýb.

The National Endowment for Democracy

Vo svojej výročnej správe za rok 2012 uviedla, že na Ukrajine vynaložila 3.381.824 USD, na programy, ktoré zahŕňali : oblasť posilňovania politických procesov, ľudských práv, zodpovednosti, rozvíjania trhovej ekonomiky, slobody informácií, demokratických nápadov a hodnôt, podpory slobody zhromažďovania, Posilnenie politických inštitúcií a monitorovanie volebných procesov….Vojna na Ukrajine začala v roku 2014.

Ďalej napríklad v roku 2013 NED vo Venezuele vynaložila 1.752.300 USD, na granty ( konkrétnym osobám ) v oblasti : zodpovednosť, občianska výchova, demokratické myšlienky a hodnoty, trhová ekonomika, sloboda združovania, sloboda informácií, ľudské práva, politické procesy, právny štát, posilňovanie politických inštitúcií. Pokus o štátny prevrat začal v roku 2019.

Ako dlho sa teda NED a podobné „dobročinné“ spoločenstvá venovali krajinám ako Ukrajina a Venezuela, nechám na úsudku každého z vás. Pre mňa je to jasné.

Nie konšpiračne, ale preukázateľne, na verejných zdrojoch dohľadateľné informácie,  podľa výročných správ, spájajú Sourcefabric a The National Endowment for Democracy, Otevřená společnost v Českej republike, Otvorená spoločnosť na Slovensku.

Nie je to žiadne prekvapenie, žiadna konšpirácia, žiadny materiál od nejakej BLACK PR agentúry, tieto materiály pochádzajú od vás od Open Society Fund Praha.

Na záver si dovolím citovať z výročnej správy Open Society Fund Praha z roku 1999

„Dekujeme panu Georgi Sorosovi a všem našim spolupracovníkum v české republice i v zahraničí za podporu, která nám umožňuje vykonávat naší činnost„

Ján Donbaský, Donbas

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.